YIKAMA SİSTEMLERİ

Ürünler ile ilgili detaylı bilgi ve görseller için temsilcisi olduğumuz firmaların logolarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yüksek beygir güçlü sürücüler ile tasarlanan, istenilen üretimi en düşük maliyetle gerçekleştirmektedir

Sürekli değişen ihtiyaçlara uyumlu olarak tasarlanmıştır. Hem tek ve çift sarmal tasarımları  ile istenilen üretimi gerçekleştirir ve bakımları kolaydır.

Özel ters şaft boyunca bir sarmal şeklinde düzenlenmiş kürekler, çözünür killer ve diğer istenmeyen kaplamaları çıkarmak için çok daha etkin bir fırçalama hareketi meydana getirir.

Yenilikçi yivli-kürek tasarımı ile çamurlu öbekleri kırmak için blademill aracılığıyla malzemeyi taşır.En iyi aggrega üretimi ihtiyaçlarına uygun ayarlanabilir.

CDE Global firması geniş üretim yelpazesi ile, her tür kirli madenlerin yıkanması, sınıfl andırılması ve geri kazanımı konularında projeye özel çözümler üretmektedir.
Özellikle doğal kum ve taştozu içindeki killerin temizlenerek beton agregası için uygun hale getirilmesi işleminde kullanılan CDE-Evowash siklonlu yıkama sistemleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Komple proses sistemleri de sunmakta olan firma,maden ocağından alınan örnek malzemeleri kendi laboratuarlarında test etmektedir.

Kirli hammadde yıkama, rotor tarafından  döner su jetine bırakılarak yüksek basınçlı su ile yıkama sistemidir.