İNŞAAT

Ürünler ile ilgili detaylı bilgi ve görseller için temsilcisi olduğumuz firmaların resimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

American Augers Inc yeraltı projeleri için tasarım harikası delme makineleri, yönlü sondaj makineleri ve sıvı/çamur sistemleri üretmektedir. American Augers bu konuda dünyanın lider üreticilerinden biridir.Makine parçaları , römork veya kızak monte yapılandırmaları sunuyoruz. Her matkap, uzun çalışma ömrünü korumak için azami beygir gücü, yeteneği ve çok yönlü kullanım için tasarlanmıştır.

Trencor, paletli kanal açma makineleri üretiminde dünya lideri konumunda bulunan üretici firmadır. Trencor firmasının üretim çeşitleri; zincirli ağır hizmet tipi kanal açma makinaları (chain trencher), kovalı kanal açma makinaları (wheel trencher), kaya kesme testereleri (rock saw), drenaj makinaları ve büyük sulama kanalı açma sistemleri olarak çeşitlendirilmiştir. Ayrıca kaya kazı makinalarında ve geniş kanal açma makinalarında dünya lideridir.

OLDENBURG Yeraltı madencilik ve tünel inşaatı işlerinde kullanılan Jumbo Drill / Patlatma için delik açma makinesi üretmektedir.
Kuzey Amerika’da %75 pazar payına sahip olan OLDENBURG Amerika’daki 2 ayrı fabrikada üretilen tek, çift ve üç boom lu ağır hizmet tipi jumbolarda yüksek frekanslı özel (patentli) tabancalar kullanılmaktadır.
Jumboların basit dizaynı, kullanım kolaylığı ve zor şartlarda dayanıklılık sağlaması yüksek pazar payının önemli nedenlerindendir.

Gücü ve sadeliği bir arada tutan konsepti ile  Forklift Serisi diğerlerinin çok önünde.  Ağır ekipmanlar sektöründe deneyimli bu makineler için ayırt edici özellikleri düşük bakım masrafları ile ön plana çıkmasıdır.

1934’ten beri Syntron markası,   geniş bir yelpazeye yayılan işleme uygulamaları için çok yönlü, verimli besleme çözümlerini masaya getirmektedir. Syntron® Feeders, dünyanın dört bir yanındaki işlerde, her zaman kanıtlanmış, güvenilir besleme çözümleri ile verimliliği en üst düzeye çıkarmaktadır. Toplu ürünün taşınması, beslenmesi, taranması, yükseltilmesi, titreşimli akış yardımcıları ve madencilik kontrolleri için malzeme taşıma çözümleri sunmaktadır.

MOTOR TEST CİHAZLARI

Power Test, dinamometrelerin tasarımı, üretimi ve satışı, ağır ekipman test sistemleri ve ilgili veri toplama ve kontrol sistemlerinde endüstri lideridir. 40 yılı aşkın bir süredir, Power Test, altı kıtada 90’ın üzerinde ülkede madencilik, petrol & gaz, enerji üretimi, denizcilik, kamyon taşımacılığı, inşaat, demiryolu ve askeri pazarlardaki imalatçılara, yeniden inşa tesislerine ve distribütörlere özel test ekipmanları sağlamaktadır.